WTF! Het verenigingsburo gaat anaal!
Door Niels Damstra op 5 januari 2012 om 23:57 uur
De foto's worden geladen.. Laatst liep ik vanaf de Q-Park Museumgarage naar mijn pittoreske woning. Ik liep langs het verenigingsburo. Wat ik daar ontdekte choqueerde mij hevig. Was het een grote tas met geld, een doodgeslagen hondje, of was het misschien een doos met ananassen? Nee, het waren op het raam van het verenigingsburo geplakte buttpluggen. Van die dingen die je in je achterste drukt ter leringhe ende vermaeck. Zie de gelijkenis!
Dat is niet normaal, toch?

??? Uhhh moderator in welke staat verkeerde jij toen je dit bricht goed keurde? Waar staat dit op? Non bericht
Je kan je afvragen in welke categorie dit bericht geplaatst kan worden: flauw, leuk, stom, grappig, kinderachtig of misschien wel onder motto: “nu je het zegt…”
Binnen een aantal gestelde huisregels moeten zowel bloggers als mensen die reageren zich houden aan een aantal spelregels. Dit blog kleurt binnen die lijntjes. Apeldoorn Direct is geen pure journalistieke site, maar een bloggerssite. Een site waar de mening van de Apeldoorner telt en zo nu en dan een journalistieke knipoog.
Het woord in deze is aan de Apeldoorners.
Veel Apeldoorners doen blijkbaar niet aan humor, Randy
En dit soort artikeltjes maakt mij dus blij. Nooit geweten wat een buttplug was. Toen ik nog schoonmaker was in de enige sexbioscoop van Zutphen, heb ik wel vaak gedacht waarom de oordoppen die ik af en toe vond in het toilet wat donkerder besmeurd waren dan mijn eigen oorsmeer. En ze waren ook wat groter dan de gemiddelde gehooringang. Maar goed….dankzij Niels weet ik nu wel beter.
Wat ik trouwens écht ‘shockerend’ vind (Ja Niels, ik ben meer van het Witte Boekje) is de naam die op de ramen geplakt is. Verenigingsburo.
Populistisch en afkeurenswaardig jaren 80- taalgebruik: het is gewoon verenigingsbureau.
Seau, ik heb gezegd.
Leuk stukje Niels , ja humor is niet iedereen zijn ding.
Butplug ook niet trouwens
Hmm.. heb even gekeken op de website van het verenigingsburo en gezocht watvoor verenigingen er zoal in Apeldoorn zijn. Zie ik tot mijn verbazing onder de S SBS6 staan..
Vreemd, zo’n commercieel bedrijf wat hier niet eens gevestigd is.
De enige link van SBS6 met Apeldoorn die ik op het web kon vinden is http://radiowereld.nl/Article/View/13557/sbs-6-claimt-omroep-apeldoorn
Betekent de aanwezigheid in die lijst dat SBS6 recht heeft op Apeldoornse subsidie?
Iemand die me verder kan helpen?