1
sep
12:00
3 Buzzz

For the rainy days!

Daar loop je dan, als een verzopen kat.
Terwijl je een momentje terug, er toch op je zomerse best uitzag.

Die kans zat er de afgelopen dagen dik in. Erg vervlend dat je je er niet echt op kunt kleden. Alhoewel…..

Wat trek je dan aan?
Vaak heb je de neiging om je wat soberder te kleden met dit typische Nederlandse weer. Het vervelende daarvan is, dat het toch je gemoedstoestand beinvloedt. Draag daarom juist vrolijke kleuren, een mooie trenchcoat en een paar mooie, stoere (zomer)laarzen en natuurlijk laag over laag. Dat wil zeggen, een leuk zomerjurkje met een vestje erover en een mooi hemdje eronder. Voor een sportievere look, kun je ook een leuke zomer broek of dunne jeans combineren met een goed t-shirt of hemdje. (Een blouse staat iets weer iets netter) Daarover draag je een dunne vest of blazer. Blazers zijn komend seizoen helemaal hip. Ze zijn er in allerlei soorten. Eventueel een sjaaltje erbij en klaar. Als de zon dan weer doorkomt, kun je wat uit doen en zie je er toch nog goed uit. Vergeet die gezellige paraplu niet.

Wat je zeker niet moet dragen, zijn sandaaltjes en linnen kleding. Deze staan armoedig als t regent.

Rainy days zijn eigenlijk de momenten om je fantasie te gebruiken en nieuwe combi’s te maken. Zo kun je optimaal gebruik maken van je garderobe.

Foto: Peter Vroon

3 reacties

  1. De overgang van zomer naar herfst (of regenachtig weer) vind ik altijd een gedoe. Wennen dat je weer sokken aan moet, want als ik koude voeten heb, heb ik het overal koud. En dan? Direct weer de winterlaarzen aan? voor je gevoel is dat dan ‘net’ ff iets te snel…dus gympen dan maar?
    Ik hoor van meer vrouwen dit probleem…
    Gisteren liep ik op de Hoofdstraat en viel me op dat je nog mensen met blote voeten ziet, vrouwen met blote benen in laarzen maar ook vrouwen met leggings of een panty in laarzen.
    Wat kunnen ‘wij’ vrouwen daar toch druk mee zijn, s’ochtends voor die kast staan en denken, wat moet ik aan vandaag?
    Hebben mannen dat probleem nu niet? of is het meer een ‘vrouwending?’

    Ingeborg Leerkes
    02-09-10
    09:33
    • Ha Ingeborg,
      Zo herkenbaar! Hoe vaak ik wel niet voor de zekerheid laarzen en sokken in de auto gooi, want je weet nooit of je het toch koud krijgt. Sinds vorig jaar vind ik Uggs ook ideaal, houden je voeten warm als ‘t koud is maar geen zweetvoeten (zo oncharmant)als het toch wat warmer is. Maar die passen ook weer niet overal bij, zucht!
      Inderdaad toch meer een vrouwending denk ik…

      Tamara Buis
      04-09-10
      11:48
  2. Ik heb dat probleem idd niet, heb een duikerspak onder mijn kleren aan en een plastic tas mee, kunnen mijn kleren in als het gaat regenen.

    02-09-10
    11:37

Schrijf een reactie