Je moet er zijn geweest om erover mee te kunnen praten: Club Gigant. Voor heel weinig geld toegang tot dit unieke concept: drie bandjes “vers van de pers”. In de popzaal van Gigant. Naast Yori Swart, Broeder Dieleman, nu aandacht voor de laatste act van de avond van 31 oktober jl: Still Parade.
Still Parade; een duitse band van origine; drie gitaristen en een drummer; electronische popmuziek; die precies past bij deze avond: het is Halloween en de band weet met de muziek de schrik op het lijf te jagen. De muziek komt over je heen als de zee; een golf van geluid stormt aan en ebt weer weg.
Onheilspellend kom het op je af; er is de neiging om weg te lopen; maar je bent verstijfd; verstijfd wat je hoort en ziet: Stockholmsyndroom: je raakt gevangen door de muziek en krijgt sympathie voor de band. Weglopen is er niet meer bij; iedere noot wil je volgen. De muziek is therapeutisch van aard; het is benzine voor het lichaam. Diep ademhalen, diep ademhalen……blijven zitten, niet verroeren. Het wordt tijd om de bijgaande filmpjes te bekijken; deze filmpjes van William Lindner en u raakt gevangen: Stockholmsyndroom.
Het was een prachtige avond: energie en inspiratie genoeg opgedaan; we zijn getuigen van een bijzonder concept: Club Gigant: op naar de volgende aflevering!
Wij gebruiken cookies om onze website en onze service te optimaliseren.
Functionele cookies
Altijd actief
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
REACTIES