Nieuwsoverzicht Cultuur [video] Apeldoorn Fotostad in beeld
[video] Apeldoorn Fotostad in beeld
Dinsdag 30 september 2014
Door Redactie
Van 30 augustus tot en met 28 september stond het ACEC en het gehele Apeldoornse cultuurkwartier in het teken van ‘Apeldoorn Fotostad 2014.’ In onder andere Markant, Gigant, CODA en het ACEC werden prachtige foto’s tentoongesteld die zijn gemaakt door Apeldoornse fotografen.
Meer dan 60 fotografen zijn bij Apeldoorn Fotostad betrokken, als fotograaf en als (mede-) organisator. Je kunt nagaan dat er heel wat foto’s zijn tentoongesteld. Mocht je het gemist hebben dan hebben wij de beelden voor je beschikbaar.
Meer weten over Apeldoorn Fotostad? Neem dan een kijkje op: Apeldoornfotostad.nl
De video is gemaakt door Leroy Filon.
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over cultuur
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES