Een prachtig initiatief van ACEC, stel meer dan 150 kunstwerken tentoon, geef de gelegenheid om deze uitgebreid te bekijken, en veil de kunstwerken naderhand.
Meer dan 100 personen waren afgelopen zondag bij de veiling aanwezig, ca 10 procent van de kunstwerken werden daadwerkelijk geveild. Het publiek was enthousiast en in de wandelgangen hoorde ik dat je hier als kunstkenner voor een bodemprijs kunst kon kopen. En kunstkenners waren aanwezig, een enkeling bood en kocht uiteindelijk meer dan 5 kavels.
Schreef ik in een vorige blog dat 50 percent van de getoonde kunstwerken “bagger was”, alleen dat de mening verschilden over welke 50 procent. Bij die 50 percent waren er objecten waarop ik graag zou willen bieden, maar ja “ons bent zunig he”.
Tot slot: Apeldoorn wordt een stad met een breed cultureel aanbod, er zijn steeds meer laagdrempelige initiatieven.
StrangeArt is een klein ventje met een groot fototoestel. Anderen noemen hem ook wel sociaalfotograaf en levensbeschrijver. De marges en de kreukelzone van de maatschappij maakt hij door zijn verhalen en foto’s zichtbaar. Hij fotografeert in zwart-wit, hij denkt ook zo. Hij verdeelt de maatschappij in mensen die alles hebben…
Wij gebruiken cookies om onze website en onze service te optimaliseren.
Functionele cookies
Altijd actief
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
REACTIES