Nieuwsoverzicht Stad Opening Paper Art in Coda,
Opening Paper Art in Coda,
Dinsdag 9 juli 2013
Door Gerard Oltmans
Veel enthousiasme voor de nieuwe tentoonstelling in het Coda Museum.
Van 7 juli tot 27 oktober toont CODA Museum met het recente werk van 39 kunstenaars en vormgevers hoogtepunten in de papierkunst. Met veel geduld hebben de kunstenaars en niet te vergeten enorm veel vrijwilligers papier gevouwen tot werkelijke kunstwerken. De totstandkoming was al een project apart. De tentoonstelling vind ik een lust voor het oog.
Wist u trouwens dat het fotograferen zonder statief in CODA is toegestaan. Tenzij natuurlijk expliciet staat aangeven dat het niet mag en natuurlijk even denken aan het beeldrecht, maar goed voor fotoclubs/groepen ligt hier een fotografische uitdaging.
Vergeet ook trouwens niet de tentoonstelling CODA Black op de tussenverdieping. Wat je allemaal met zwart als thema kunt doen!
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Gerard Oltmans
Gerard zet voor Apeldoorn Direct fotoreportages en sfeertekeningen neer. Het vastleggen van hoe mensen kijken en hoe het licht valt, dat is volgens hem het leukste wat er is.
Berichten van Gerard Oltmans
REACTIES