Nieuwsoverzicht Stad Rootsriders breken Gigant af
Rootsriders breken Gigant af
Zaterdag 23 april 2016
Door Peter Vroon

Deze editie van de RootsRiders was grandioos. Vorig jaar een weinig gepassioneerd optreden, maar nu volledig tot in de tenen een optreden om je vingers bij af te likken. Gedreven door de frontman die ‘Bob’ had kunnen zijn werden veel Bob Marley-hits gezongen en beleeft.
Het optreden kreeg haast een religies karakter. De devotie en het enthousiasme voor de muziek van Marley is erg groot bij de band en het publiek. Ik heb zelden een Apeldoorns publiek zo uit zijn dak zien gaan als bij dit optreden. Stuk voor stuk sympathieke bandleden gedreven door hun verlangen om ‘Bob’ te eren met zijn muziek.
Rootsriders: jullie hebben mijn hart gestolen. Wat een passie en energie ging er uit van jullie optreden.
Waanzinnig goed en wat een gedrevenheid. Dit smaakt echt naar meer. Over de hele linie een strak optreden. De band werd geplaagd door wat technische problemen, maar daar merkte het publiek weinig van. Het getuigd van een professionele houding van de band. Ze wilden het publiek geven waar het publiek recht op had: Bob Marley en nog eens Bob Marley.
Dames en heren, geweldig waren jullie.
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Peter Vroon
Peter is fotograaf, vooral van mensen en emoties. In alle situaties is het volgens hem mogelijk om schoonheid, emotie en passie vast te leggen. Voor Apeldoorn Direct maakt hij fotoreportages en brengt hij de sfeer naar de lezer.
Berichten van Peter Vroon
1 REACTIE
Jacqueline 29 april 2016 om 19:42 uur
Wat een onzin dat ze vorig jaar niet gepassioneerd waren. Als er iemand passie heeft zijn de mannen en vrouwen van Rootsriders het wel! Ik zie ze al zeker 3 jaar en ze zijn niet voor niets de beste bob marley tribute band ban de wereld! Ze worden zelfs beter genoemt als de voormalige wailers dussss! Geen onzin meer over ongepassioneerd aub!! Love you rootsriders ❤️❤️