ACEC doet mee met de Maand van de Grafiek.

21 december 2013, van 16:00 tot 18:00, ASEC beneden - ASEC beneden

Door Agenda

www.acecgebouw.nl/

Bij ons is de laatste tentoonstelling van het landelijke programma met 12 kunstenaars behorend tot de top van Grafisch Nederland. Wij nodigen u dank ook van harte uit de opening bij te wonen op zaterdag 21 december om 16.00 uur.De tentoonstelling is onderdeel van een project in het kader van de landelijke manifestatie, Maand van de Grafiek. Acec Graphos is de laatste tentoonstelling in een reeks, waarbij diverse aspecten, methoden, en ontwikkelingen in de grafiek aanschouwelijk worden gemaakt. De naam Graphos verbindt de expositie in Apeldoorn met Graphos II in Kunsthal Boschveld te Den Bosch. Op Graphos exposeren de topkunstenaars die zich uiteenzetten met grafische technieken en tekenkunst. Bij een aantal kunstenaars staat de natuur centraal, zoals bij Elsbeth Cochius en Bea Verheul.

Deelnemers zijn.

Marijn Abelman, www.mabelman.nl

Marthe Zink, www.marthezink.com

Annabel Garriga, www.annabelgc.nl

Margriet Thissen, www.margrietthissen.com

Elsbeth Cochius, www.elsbethcochius.com

Bea Verheul, www.beaverheul.nl

Lia Stouten, www.liastouten.nl

Thijs Jager, www.thijsjager.nl

Jan Krul, www.jankrulkunst.nl

ONDERWERPEN

Kunst

Onze nieuwsbrief

Elke maandag ons nieuws in de mail?

REACTIES

Elke maandag ons nieuws in de mail?