Drakenbootfestival (wedstrijdschema)

30 juni 2012, van 11:30 tot 18:00 - Apeldoorns Kanaal

Door Redactie

Rob Feber

Onder voorbehoud van wijzigingen vindt u hieronder het wedstrijdschema van zaterdag. Als u hier op de officiële website kijkt, kunt u zien welke teams er dit jaar allemaal meedoen.

VaartNoord / ZuidbaanTijdBaan 1Baan 2Baan3
1Z11:30Uitgeverij StedendriehoekKopSparta 2
2N11:30Ons HuisAccres ApeldoornDe Waterdraken
3Z11:30De KabathTHR 1THR 2
4Z11:45BorrelnoodJazeker De HypothekerDe Stentor/DeOndernemer
5N11:45Connexxion’s “Welcome Aboard”RabobankVeeneman BV
6Z11:45Leerplein 055Henk van Tongeren BronbemalingCentraal Beheer Achmea
7Z12:00Unive Stad en LandViva La PizzaBeekman & Partners / Berkhof & Partners
8N12:00Boers + Langenberg MakelaarsBurgers ErgonW-L-H
9Z12:00Sparta 1MazarsBoon Accountants Belastingadviseurs
10Z12:15JK Relations / van de ScheurDe WoonmensenNijhuis
11N12:15Dommerholt AdvocatenVan ElderenPink Roccade Ladys
12Z12:15AchmeaLoostadLandal Green Dragons
13Z12:30Futurumshop / Fysiotherapie Houwer en RuijsHolland ColoursDialyse Centrum Apeldoorn
14N12:30Bulthaup / The BoxAFPHelderecht Advocaten
15Z12:30Steven Jansen / SynensisVeluwsche IC SchavuytenBeekman Transport
16Z12:45Schöck NederlandHamer 2ViaReva De sensatie in revalidatie
17N12:45Hamer 1Felua Groep – Interstap / Gemeente ApeldoornOneSolution Informatisering
18Z12:45TSN ThuiszorgGG NetGemeente Apeldoorn
19Z13:00Waterschap Vallei & VeluweNysingh AdvocatenBouwbedrijf Aan de Stegge Twello
20N13:00The WebmenCroon ElektrotechniekRemeha Cruisers
21Z13:00its me ES ElektroEilander & PartnersKMI
22Z13:15Arka Media BVMulder SystemsReichle & De-Massari (R&M)
23N13:15Remeha RacersGoos HorecaCafe de Zaak
24Z13:15Birze AutomaterialenVerserverApenheul
PAUZE
25Z13:45De WaterdrakenBorrelnoodViva La Pizza
26N13:45Sparta 2De KabathHenk van Tongeren Bronbemaling
27Z13:45THR 2Uitgeverij StedendriehoekAccres Apeldoorn
28Z14:00Veeneman BVOns HuisDe Woonmensen
29N14:00De Stentor/DeOndernemerLeerplein 055THR 1
30Z14:00Centraal Beheer AchmeaUnive Stad en LandRabobank
31Z14:15W-L-HConnexxion’s “Welcome Aboard”Kop
32N14:15Beekman & Partners / Berkhof & PartnersSparta 1Loostad
33Z14:15Boon Accountants BelastingadviseursJK Relations / van de ScheurBurgers Ergon
34Z14:30Pink Roccade LadysBoers + Langenberg MakelaarsJazeker De Hypotheker
35N14:30NijhuisAchmeaMazars
36Z14:30Landal Green DragonsFuturumshop / Fysiotherapie Houwer en RuijsVan Elderen
37Z14:45Helderecht AdvocatenDommerholt AdvocatenNysingh Advocaten
38N14:45Dialyse Centrum ApeldoornSteven Jansen / SynensisGG Net
39Z14:45Beekman TransportSchöck NederlandAFP
40Z15:00OneSolution InformatiseringBulthaup / The BoxMulder Systems
41N15:00ViaRevaTSN ThuiszorgVeluwsche IC Schavuyten
42Z15:00Gemeente ApeldoornWaterschap Vallei & VeluweFelua Groep – Interstap / Gemeente Apeldoorn
43Z15:15Remeha CruisersRemeha RacersHolland Colours
44N15:15Bouwbedrijf Aan de Stegge Twelloits me ES ElektroVerserver
45Z15:15KMIArka Media BVCroon Elektrotechniek
46Z15:30Cafe de ZaakHamer 1Hamer 2
47N15:30Reichle & De-Massari (R&M)Birze AutomaterialenEilander & Partners
48Z15:30ApenheulThe WebmenGoos Horeca
PAUZE
49Z16:00Henk van Tongeren BronbemalingDe Stentor/DeOndernemerOns Huis
50N16:00Viva La PizzaTHR 2Uitgeverij Stedendriehoek
51Z16:00Accres ApeldoornVeeneman BVDe Kabath
52Z16:15THR 1De WaterdrakenConnexxion’s “Welcome Aboard”
53N16:15De WoonmensenCentraal Beheer AchmeaBorrelnood
54Z16:15RabobankSparta 2Leerplein 055
55Z16:30LoostadNijhuisBoers + Langenberg Makelaars
56N16:30KopBoon Accountants BelastingadviseursUnive Stad en Land
57Z16:30Burgers ErgonPink Roccade LadysSparta 1
58Z16:45MazarsW-L-HDommerholt Advocaten
59N16:45Jazeker De HypothekerLandal Green DragonsJK Relations / van de Scheur
60Z16:45Van ElderenBeekman & Partners / Berkhof & PartnersAchmea
61Z17:00GG NetViaRevaBulthaup / The Box
62N17:00Nysingh AdvocatenBeekman TransportFuturumshop / Fysiotherapie Houwer en Ruijs
63Z17:00AFPOneSolution InformatiseringSteven Jansen / Synensis
64Z17:15Veluwsche IC SchavuytenHelderecht AdvocatenHamer 1
65N17:15Mulder SystemsGemeente ApeldoornSchöck Nederland
66Z17:15Felua Groep – Interstap / Gemeente ApeldoornDialyse Centrum ApeldoornTSN Thuiszorg
67Z17:30VerserverCafe de ZaakThe Webmen
68N17:30Holland ColoursKMIWaterschap Vallei & Veluwe
69Z17:30Croon ElektrotechniekReichle & De-Massari (R&M)its me ES Elektro
70Z17:45Eilander & PartnersBouwbedrijf Aan de Stegge TwelloRemeha Racers
71N17:45Hamer 2ApenheulArka Media BV
72Z17:45Goos HorecaRemeha CruisersBirze Automaterialen

Onze nieuwsbrief

Elke maandag ons nieuws in de mail?

REACTIES

Elke maandag ons nieuws in de mail?