Feestelijke tentoonstelling in galerie H10a

5 oktober 2014, van 13:00 tot 17:00, Galerie H10a

Door Redactie

TEKENfeest

De Kinderboekenweek komt er weer aan en dit jaar is het thema ‘Feest!’. Om dat te vieren is er de illustratie-tentoonstelling: TEKENfeest! 17 (kinderboeken-)illustratoren uit o.a. Apeldoorn, Arnhem, Deventer, Nijmegen en Zwolle laten originele tekeningen zien uit de door hen geïllustreerde boeken, tijdschriften etc.! Naast al dit prachtige werk in galerie H10a is deze tentoonstelling ook een mooie gelegenheid om de makers van de tekeningen te kunnen ontmoeten. Verder zijn er speciale activiteiten om kinderen op een leuke manier kennis te laten maken met de illustratiewereld.

De tentoonstelling en scholen.
De expositie is voor jong en oud aantrekkelijk. Daarnaast bestaat er voor scholen de mogelijkheid om met klassen de tentoonstelling op afspraak bezoeken, waarbij ook gekozen kan worden om één van de illustratoren te laten vertellen over het vak, het ontstaan van de tekeningen, de samenwerking met schrijvers, materialen etc. Ook kunnen de illustratoren door scholen worden uitgenodigd voor workshops of gastlessen.

Tekenwedstrijd ‘Teken je favoriete feestbeest!’
Voor de kinderen van de basisscholen is er een tekenwedstrijd! Ze mogen een zelf bedacht “Feestbeest” tekenen. De tekeningen kunnen t/m zondag 16 november worden ingeleverd bij galerie H10a in Apeldoorn of bij een van de deelnemende illustratoren. Op 23 november worden ze tentoongesteld en vindt ook de feestelijke prijsuitreiking plaats met heuse prijzen, o.a. beschikbaar gesteld door Bruynzeel en de illustratoren.

De feestelijke opening van deze bijzondere expositie is op zondag 5 oktober om 14.00 uur. Vanzelfsprekend is iedereen hiervoor uitgenodigd. Er is ‘live’ muziek en er zijn tekensessies en andere verrassingen.

Openingstijden.
De Galerie H10a Hoofdstraat 10a te Apeldoorn is geopend elke zondag van: 13.00-17.00 uur. Voor informatie kunt u terecht op de website (daar zijn ook de gegevens voor de tekenwedstrijd).

Deelnemende illustratoren (alfabetisch):
Jenny Bakker, jenny@jennybakker.nl
Doesjka Bramlage, doesjka@hccnet.nl
Tirza Beekhuis, tirzabeekhuis@hotmail.com
Linda van den Born, post@lindavandenborn.nl
Saskia Daniels, sdaniels@xs4all.nl
Lex Dirkse, ecocomics@planet.nl
Jan van Doornspeek, anva@janvandoornspeek.nl
Ilse Gerritsen,  info@studiomomoki.nl
Irene Goede, info@irenegoede.nl
Jacqueline van Leeuwenstein, jacqueline_van_leeuwenstein@hotmail.com
Anne Luchies, info@anneluchies.nl
Hanneke Nabers, info@hannekenabers.nl
Moniek Peek, info@moniekpeek.nl
Roel Ottow, roel@ottow.nl
Roel Seidell, roel@seidell.nl
Anna Sikkes, anna.sikkes@gmail.com
Nynke Mare Talsma, info@nynketalsma.nl

Onze nieuwsbrief

Elke maandag ons nieuws in de mail?

REACTIES

Elke maandag ons nieuws in de mail?