Sabina Hendrikx en Bert Louissen in ’t Cafeetje van Marja
Door Agenda
Op zondag 19 juni aanstaande treden de Haagse singer-songwriter Sabina Hendrikx en Bert Louissen op in het Cafeetje van Marja.
Sabina’s leven staat helemaal in het teken van muziek. Ze deed mee aan vrijwel alle mogelijk denkbare vormen van talentenjachten, en kwam heel ver bij Giel’s Talentenjacht. In april bracht ze haar eerste solo-ep “That’s What Love Can Do” uit, die is opgenomen bij Seafront Music in Den Haag.
Pianist/zanger Bert Louissen bracht in oktober vorig jaar zijn eerste volledig zelf geschreven album “Cheerful Goodbye” uit. Het volgende album, “The Steep in Cline”, ziet in juli het levenslicht. Beide albums zijn ook opgenomen bij Seafront Music en op de nieuwe cd is Sabina ook te horen.
Aanvang programma 16.00 uur