Nieuwsoverzicht Cultuur Peter Buwalda signeert boek bij Nawijn & Polak
Peter Buwalda signeert boek bij Nawijn & Polak
Donderdag 3 november 2011
Door Redactie
Hij was de gedoodverfde favoriet voor de AKO-literatuurprijs met zijn debuutroman en bestseller Bonita Avenue. Die prijs werd echter door Marente de Moor voor zijn neus weg gekaapt. Niet veel later kon hij dan toch een prijs toevoegen aan zijn palmares. Hij won de selexys debuutprijs waaraan een bedrag is gekoppeld van € 10.000,-
Zaterdag 5 november krijgen Apeldoorners de kans om de schrijver te ontmoeten. Peter Buwalda is dan te gast bij Nawijn & Polak. Daar zal hij vanaf 16.15 uur zijn debuutroman signeren.
Meer lezen over cultuur
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie

REACTIES