Nieuwsoverzicht Cultuur Gras eten in Gigant
Gras eten in Gigant
Maandag 13 mei 2019
Foto peter vroon1/20
Foto peter vroon2/20
Foto peter vroon3/20
Foto peter vroon4/20
Foto peter vroon5/20
Foto peter vroon6/20
Foto peter vroon7/20
Foto peter vroon8/20
Foto peter vroon9/20
Foto peter vroon10/20
Foto peter vroon11/20
Foto peter vroon12/20
Foto peter vroon13/20
Foto peter vroon14/20
Foto peter vroon15/20
Foto peter vroon16/20
Foto peter vroon17/20
Foto peter vroon18/20
Foto peter vroon19/20
Foto peter vroon20/20
Door Peter Vroon
Gras, een concept waarbij Gigant zijn vingers bij aflikt. Het is een Apeldoorns talentontwikkelingsplatform dat lokaal muzikaal talent ondersteunt en helpt met de verdere ontwikkeling van de performances. Afgelopen weekend toonden deze talenten hun skills.
Een avond die verrassend werkte in de Apeldoornse scene. Jonge gemotiveerde muzikanten die de kans krijgen om de eerste stappen te zetten in de muziekwereld. Een wereld waarin veel te ontdekken. is. Op een podium met elkaar staan en een performance neerzetten is een uitdaging.
Toch waagden 4 bands zich dit weekend aan deze uitdaging. Het gevolg was een verschil in bands qua dynamiek, maar ook een verrassende kijk op muziek en de beleving ervan. Aangemoedigd door vrienden, familie en kennissen brachten de bands hun optreden tot grote hoogten.
Gras is een concept waarin heel ontspannen en vol passie en emotie de verdere stappen worden gezet op het muzikale pad. Het smaakt naar meer en geeft de jonge Apeldoorners de kans om zich te ontwikkelen.
Gras, Popzaal Gigant, 11 mei 2019.
REACTIES