Nieuwsoverzicht Stad Inschrijving Drakenbootraces is geopend
Inschrijving Drakenbootraces is geopend
Vrijdag 5 februari 2016
Door Redactie
De inschrijving voor de drakenbootraces bij het Grolsch Drakenbootfestival is geopend. Op zaterdag 25 juni strijden bedrijven tegen elkaar om de titels in de ‘BDO Bedrijvenrace’, op zondag 26 juni stappen buurten en verenigingen in de boten, bij de ‘Drakenbootrace voor Buurten en Verenigingen’.
Om mee te doen met de drakenbootrace is ervaring niet nodig, iedereen kan mee doen. Een team bestaat uit 17 personen: 16 peddelaars en 1 trommelaar. De organisatie zorgt voor de boten en ervaren stuurmannen. Drakenbootvaren is niet moeilijk, uitstekend teamwork is het allerbelangrijkste. Want naast kracht bepaalt vooral het ritme, het gelijktijdig peddelen, welk team het snelst de finish haalt. Hoe beter de samenwerking binnen een team, hoe sneller de boot.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES