Nieuwsoverzicht Stad Apeldoorner Ebrahim Hemmatnia klaar voor wereldreis met bootfiets
Apeldoorner Ebrahim Hemmatnia klaar voor wereldreis met bootfiets
Zondag 9 november 2014
Door Redactie
Ebrahim Hemmatnia heeft al eens de Noordzee overgestoken maar vandaag staat hij voor de grootste uitdaging in zijn leven: De wereld oversteken met een bootfiets. “Ik kan geen garantie geven dat het slaagt maar de bedoeling is dat ik aan de andere kant van de oceaan kom”, aldus Ebrahim Hemmatnia
Zondag 9 november begint hij aan zijn expeditie. Hij vertrekt dan naar Dakar om vanaf daar te beginnen aan zijn reis om de wereld. De wereldreis zal in totaal 4 jaar duren waarin hij ruim 50.000 kilometer aflegt over land en zee. Met de expeditie wil de Hemmatnia aandacht vragen voor onderwijs in arme landen.
Een echte wereldprimeur.
De expeditie van Hemmatnia is een echte wereldprimeur want hij is de eerste die met één voertuig de wereld wil rond varen en fietsen. Met een cyclus van 6 uur fietsen en 6 uur slapen wil hij met zijn bootfiets het gevaar van de grote oceaanen trotseren.
Beelden: Omroep Gelderland
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES