Nieuwsoverzicht Stad Fietsenstalling Stationsplein (deels) open
Fietsenstalling Stationsplein (deels) open
Donderdag 1 maart 2012
Door Redactie
Fietsers kunnen vanaf maandag 5 maart terecht in de nieuwe fietsenstalling aan het Stationsplein. De oplevering van de bovenlaag wordt nog enige weken uitgesteld omdat daar nog werkzaamheden moeten plaatsvinden aan de afwerking van de laatste afdekvloer. Die werkzaamheden zijn sterk afhankelijk van de weersomstandigheden.
Met de oplevering van de onderlaag wordt de huidige stalling aan de overzijde na 9 maart gesloten. Vanaf 1 maart plaatst de gemeente om deze stalling bouwhekken met borden waarop de verhuizing staat aangekondigd. De gemeente voorziet daarbij alle fietsen in de oude stalling van een label. Vanaf maandag 5 maart gaat de verhuizing van fietsen beginnen; deze gaat een week duren. Fietsers zullen door medewerkers worden verwezen naar de nieuwe stalling. ‘Weesfietsen’ die na 9 maart nog niet zijn opgehaald worden tijdelijk in een apart rek geplaatst, zodat ze nog zijn te traceren voor de eventuele eigenaren. Eventuele fietswrakken in de oude stalling haalt de gemeente deze week al weg.
Het vrijgekomen terrein van de huidige stalling wordt vanaf 13 maart opgeschoond, geëgaliseerd en ingezaaid met gras. Ook komen er enkele picknickbanken te staan.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES