Bloggers schrijven spontaan een verhaal op basis van een foto van een van de fotografen van Apeldoorn Direct.
Muzikanten kom je overal tegen. Op de Hoofdstraat, braderie, feestje, restaurant of, zoals op deze foto, op een festival. En in allerlei soorten en maten: van orgeldraaiers tot mondharmonicaspelers en alles wat ertussen zit. Vaak hebben ze een muziekkoffer of een bakje voor zich staan, met de bedoeling dat jij als voorbijganger daar een muntstuk (of een briefje maar dat zie je niet zo vaak) in legt. 9 van de 10 voorbijgangers lopen ze voorbij zonder op of om te kijken, net of ze er niet zijn. Ik maak me er ook schuldig aan, vooral als ik haast heb. En wie heeft dat tegenwoordig niet? Een enkeling blijft staan om te luisteren, soms staat er zelfs een hele groep bij. Ik probeer me dan weleens voor te stellen waarom die muzikanten er staan. Van de ene muzikant denk ik dat hij gewoon zijn kunsten wil vertonen en dat kleine meisje heeft net haar eerste blokfluitlessen gehad en demonstreert trots haar versie van ‘Vader Jacob’. De ander doet het misschien puur om wat te verdienen.
Hoe dan ook, ze gaan er wel staan en ik moet zeggen: vaak fleuren ze de boel ook wel lekker op met hun gezellige deuntjes. Misschien toch maar eens wat vaker luisteren.
Wij gebruiken cookies om onze website en onze service te optimaliseren.
Functionele cookies
Altijd actief
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
REACTIES