Nieuwsoverzicht Stad Opening Burlington Park uitgesteld
Opening Burlington Park uitgesteld
Zondag 3 mei 2015
Door Redactie

Het Burlington Park in Zonnehoeve wordt later in het seizoen, als het groen is en in bloei staat, geopend. Het streven was om het park op 8 mei te openen, maar het terrein laat het nog niet toe.
De aanleg van het Burlington Park komt voort uit de stedenband die Apeldoorn met Burlington heeft. Om deze relatie te benadrukken is in de nieuwbouwwijk Groot Zonnehoeve dit voorjaar het Burlington Park aangelegd. In Burlington is in 2013 een Apeldoorns park gerealiseerd.
Samen leven en ontmoeten is een van de aspecten van het wonen in Zonnehoeve. Het park is hier een mooi voorbeeld van. De bloemen-, fruit- en groentetuinen worden straks onderhouden door de wijkbewoners en cliënten van ‘s Heeren Loo. Het nabijgelegen bedrijf Agrifirm heeft financieel bijgedragen aan de realisatie van het park. Het park benadrukt hiermee niet alleen de band tussen Apeldoorn en Burlington, maar ook de samenwerking tussen de gemeente, bewoners, ’s Heeren Loo en Agrifirm.
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES