Nieuwsoverzicht Stad SpektAKel MontMartre
SpektAKel MontMartre
Vrijdag 1 juli 2011
Door Edward Butter
A.s. zaterdag 2 juli in de binnenstad.
Op zaterdag 2 juli staat de Hoofdstraat vanaf de Deventerstraat tot het Caterplein tussen 11.00 en 16.00 uur in het teken van ‘MontMartre Apeldoorn’. Kunstenaars zoals schilders, sneltekenaars,
pottenbakkers, boetseerder stellen hun werken tentoon in een unieke ‘MontMartre sfeer’. De kunstenaars zijn vrijwel allemaal amateurs. Speciaal voor de kinderen is er een ‘kids art’ programma opgesteld waar kinderen gratis workshops schilderen kunnen volgen. Het evenement biedt ook straatmuziek- en straattheater.
Willem-Paul Koenen
Bevlogenverf
Bevlogenverf graffiti kunst staat voor kleur, expressie en dynamiek en wordt gedreven door optimisme en de uitdaging om met spuitbus sporen achter te laten die blijven verbazen. ”Het meer toegankelijk maken van graffiti vind ik belangrijk.”
www.bevlogenverf.nl
Huub Cooijmans
Een voorstelling waarbij het publiek geniet van hilarische comedy en spectaculaire acts. Er wordt gejongleerd, gegoocheld, met diabolo’s gegooid en zelfs brandende fakkels zullen hun weg door het luchtruim vinden!
www.huubcooijmans.nl
Maandagskinderen
Een dagje uit
Een stelletje op leeftijd bezoekt een festival. Met hun (on)gemakken beleven zij een intens dagje uit en brengen daarmee de overige bezoekers veel plezier.
www.maandagskinderen.nl
Chapeau
Chapeau is een viermansformatie welke swingende muziek maakt in de stijl van de Hotclub de France.
www.hotclubchapeau.com
Circus Knal
Een jeugdcircus met éénwieler- en jongleeracts. Ballen, ringen, kegels, vuurkegels, diabolo’s, minibikes, éénwielers, hoge éénwielers en streetstyle éénwielers. Met KNAL!! willen wij zelf zoveel mogelijk circus doen en anderen circus laten beleven.
www.circusknal.nl
Irene Ettema
Kindervoorstelling over zeerovers
BRASSUAL BRASSBAND o.l.v. Shahir Olbina (onder voorbehoud)
Meer lezen over stad
Edward Butter
Van elektricien naar internet programmeur, ondernemer naar kunstenaar en schrijver. Levenskunstenaar. Invalide nu maar nog vol levensvreugde. Politiek links van het midden en verder het spoor bijster. "Of krabben denken dat vissen kunnen vliegen" zijn leuke dingen om over na te denken.
Berichten van Edward Butter
REACTIES