Nieuwsoverzicht Cultuur Activiteiten rondom de Week van de Alfabetisering in CODA
Activiteiten rondom de Week van de Alfabetisering in CODA
Dinsdag 1 september 2015
Door Redactie
Tijdens de Week van de Alfabetisering (7 tot en met 13 september) vestigt CODA door middel van speciale activiteiten de aandacht op het probleem van laaggeletterdheid. Taal is het uitgangspunt voor deze activiteiten die in alle vestigingen gepland staan.
Voorleeslunch
De vrouwengroep van Da Capo komt maandag 7 september op uitnodiging op bezoek bij CODA. Carin Reinders (directeur-bestuurder van CODA) leest tijdens de lunch voor en na afloop kunnen de deelnemers kennismaken met de mogelijkheden van CODA Bibliotheek.
Scrabble Café
Scrabble is een spel van alle tijden. Of je nu de bordversie speelt of op je tablet of mobiel woordjes legt: het blijft goochelen met letters en dus met taal. Kom woensdag 9 september om 10.30 uur naar CODA en daag andere scrabble liefhebbers uit voor een potje. Naast de bordversie is er ook de online versie Wordfeud waarbij je op je tablet of mobiel online tegen een tegenstander speelt. Heb je hulp nodig bij het installeren van deze app, neem dan jouw tablet of mobiel mee. Het Scrabble Café wordt in alle vestigingen gehouden behalve CODA de Bouwhof en CODA Boekenbus.
Voorleesbingo voor kinderen
Bij deze bingo zijn de cijfers verstopt in het verhaal en moet je goed luisteren om de cijfers te horen. Is het verhaal te spannend, dan mis je misschien wel een getal en dus de bingo…. De middag begint om 15.00 uur in alle vestigingen (behalve CODA Ugchelens Belang en CODA Boekenbus) en voor iedere BINGO! is er leuk een prijsje.
GroenRijk zet de boekjes buiten
Wat is er nu heerlijker dan voorgelezen worden tussen het groen? Tuincentrum GroenRijk (Malkenschoten 9 in Apeldoorn) en CODA hebben samen een voorleesmorgen georganiseerd: vrijdag 11 september tussen 10.00 en 11.30 uur kunnen ouders met hun peuters luisteren naar een voorleesverhaal en meedoen met een leuke speurtocht.
Meer lezen over cultuur
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES