Nieuwsoverzicht Stad Kortsluiting blijkt oorzaak brand
Kortsluiting blijkt oorzaak brand
Donderdag 2 augustus 2012
Door Redactie

De brand die afgelopen maandag woedde op de bovenste verdieping van HairDesign in de Hoofdstraat bleek te zijn veroorzaakt door kortsluiting in de meterkast van de kapperszaak. Als gevolg daarvan brandde de bovenverdieping is zijn geheel uit. Kamers er onder raakten flink beschadigd.
De brand brak maandag rond een uur of één uit. Daarop spoedden diverse brandweerkorpsen uit Apeldoorn, Ugchelen en Vaassen naar de plek des onheils. Een hoogwerker moest er aan te pas komen om goed bij het dak te kunnen blussen.
Na uren gaf de brandweer het sein meester. Daarvoor werd er met man en macht geblust om de (historische) panden ernaast te redden. Twee winkels moesten vervolgens nog gesloten blijven, waaronder HairDesign zelf. Bewoners van de appartementen kunnen voorlopig nog niet terug. De ravage is enorm.
Hoeveel de schade bedraagt is en wat de gevolgen zijn voor HairDesign is niet bekend. Bij het incident raakte niemand gewond.
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES