Nieuwsoverzicht Stad Leerzame nederlaag voor Bokser Peter Mullenberg
Leerzame nederlaag voor Bokser Peter Mullenberg
Woensdag 11 maart 2015
Door Redactie

De Apeldoornse Bokser Peter Mullenberg is er afgelopen weekend niet in geslaagd de Cubaanse wereldkampioen Julio Cesar Cruz te verslaan. Cruz won tijdens de partij voor de World Series of Boxing in Casablanca met 3-0 ( 3x 49 – 46 ).
De gekozen tactiek om niet met veel druk aan te vallen was een stuk effectiever dan in de voorgaande wedstrijden waar de razendsnelle Cubaan steeds vanuit de counter kon scoren. Peter won de eerste ronde, de andere ronden gingen naar de tweevoudig wereldkampioen. Weer een wedstrijd waarin veel te leren viel op weg naar 2016.
Peter Mullenberg is bokser uit de stal van ABCC Apeldoorn en staat momenteel 5e op de wereldranglijst. Op dit moment komt hij uit voor Morocco Atlas Lions.
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES