Nieuwsoverzicht Stad Rijbewijs snorfietser ingevorderd na alcoholgebruik
Rijbewijs snorfietser ingevorderd na alcoholgebruik
Vrijdag 25 juli 2014
Door Redactie

Apeldoorn – De politie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag 25 juli het rijbewijs van een 21-jarige Apeldoorner ingevorderd. Hij reed op de Waltersingel en bleek te veel gedronken te hebben.
Surveillerende agenten zagen omstreeks 02.00 uur drie mannen op een snorfiets rijden en besloten hen aan te spreken. Bij controle bleek de bestuurder te hebben gedronken.
Hij is meegenomen naar het politiebureau en blies 570 ug/l. Aangezien de Apeldoorner een beginnend bestuurder was, is zijn rijbewijs ingevorderd. Met een rijverbod en een proces-verbaal mocht hij later lopend nar huis.
Bron: Politie.nl | Laatste update: 25-07-2014 | 09:30
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES