Nieuwsoverzicht Stad Geen haring, maar goed eten in ’t Proefstraatje
Geen haring, maar goed eten in ’t Proefstraatje
Vrijdag 8 juni 2012
Door Redactie
Waar zakenlieden, netwerkers en andere mensen die zich belangrijk vinden aan de heerlijke haring zaten, zo deed de rest van Apeldoorn dat met iets meer variatie in smaken in ’t Proefstraatje.
Spaans, Italiaans, Indonesisch… je kan het zo gek niet bedenken of alle smaken en culturen waren vertegenwoordigd in deze tweede editie. Iedere horeca-ondernemer die gesetteld is in de Van Kinsbergenstraat deed mee aan het evenement, dat werd geopend door nieuwbakken burgemeester John Berends.
Het nieuwe Soul Food Lounge had de primeur. Het opende tijdens dit evenement voor het eerst zijn deuren voor het publiek. Met ’t Proefstraatje geven de horeca-ondernemers gezamenlijk een mooi inzicht in wat er allemaal voor heerlijks te proeven valt bij de verschillende soorten restaurants in deze gezellige straat.
Voor wie niet is geweest; in het filmpje krijg je een korte indruk.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES