Nieuwsoverzicht Stad Tweepekaa!
Tweepekaa!
Zaterdag 14 april 2012
Door Ragrenner

Vandaag met Annette onze tandem ingereden. Was even wennen. Annette stuurloos achterop maar met veel spierkracht in het vooronder, en ikke onzeker met het roer in handen van een voor ons beiden nieuw avontuur. Golvend over de vele verkeersdrempels die onze stad rijk is hebben we Apeldoorn half gerond, door de Maten via de Houttuinen, Wenum en het Loo, door het oog van de Naald en het Centrum weer naar mijn huis aan Kanaal Noord. Afgezien van de zadels, waardoor we weer weten dat we een jongetje dan wel een meisje zijn, bracht de tandem-asser ons veel plezier!
Prachtig om te ervaren dat een tandem blijkbaar gezien word als een duootje van een gezonde en een stuurloze, lees gehandicapte, mens. We werden meerdere keren, zelfs tegen alle voorrangsregels in, voorgelaten, prachtig
Heb haar voor het slapen gaan nog even gekiekt, onze Tweepeekaa! Tevreden, maar nog onwetend dat ze opnieuw gezadeld wordt!
Ragrenner
Columnist, schrijft soms gepeperd soms wat zoet waarbij overdrijving uit een getikte geest eerder regel dan uitzondering is.
Jong bejaarde met een scherp oog voor detail. Anders gezegd, dik 60 en in staat kleine zaken flink op te blazen maar altijd met een (glim)lach. Het grote wordt toch wel gezien.
Berichten van Ragrenner
REACTIES