Nieuwsoverzicht Stad Winkeldievegge opgepakt
Winkeldievegge opgepakt
Woensdag 13 juni 2012
Door Redactie

De politie heeft dinsdag een 31-jarige Apeldoornse in verzekering gesteld na een winkeldiefstal bij een drogisterij aan de Koninginnelaan in Apeldoorn. Zij was de laatste tijd vaker voor deze feiten aangehouden.
De politie kreeg rond het middaguur een melding van de diefstal. Een medewerker van de drogisterij zag, dat de vrouw het artikel in haar tas stopte. Toen ze zonder te betalen de winkel wilde verlaten, sprak zij de vrouw aan. Daarop gaf de verdachte het supplement af en wilde er vandoor gaan. Twee medewerkers hielden haar tegen en waarschuwden de politie.
De vrouw is door de agenten meegenomen naar het politiebureau voor nader verhoor. Aangezien zij de laatste tijd vaker voor winkeldiefstal was aangehouden, is zij in verzekering gesteld en wordt zij voorgeleid voor de Rechter-commissaris in Zutphen. Tegen de vrouw wordt proces-verbaal opgemaakt.
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES