Nieuwsoverzicht Politiek Een beter Caterplein vermindert vechtpartijen
Een beter Caterplein vermindert vechtpartijen
Donderdag 9 februari 2012
Door Redactie
Wat is de oplossing? Wij vroegen het u. Liefst 41% van de pollers ziet de oplossing in een nieuw en verbeterd uitgaansplein. Hoewel daar al plannen voor zijn, is het met de huidige grondzaken, kredietcrisis en de ervaringen rondom de bioscoop maar de vraag of die plannen snel worden uitgevoerd. Maar de behoefte is groot. Het heeft ook duidelijk de voorkeur, want meer horeca wordt maar door slechts 6% van de pollers geopperd. Liever kwaliteit, dan kwaliteit.
Bijna 33% van de stemmers denkt dat het vroeger sluiten van de horecagelegenheden een oplossing zal bieden. Maar is dat wel zo? Wordt het probleem dan niet simpelweg naar voren geschoven? Of de problemen van overmatig alcoholgebruik (vaak de reden van vechtpartijen) simpelweg verplaatst naar een andere hoek van de straat? Zegt u het maar.
Een kleine 20% zegt niets te zien in meer politie. Dat bevordert de sfeer niet. Binnenkort zal JongerenDirect hun visie hierover bloggen. Een nieuw en verbeterd uitgaansplein dus. Uw tips en troeven voor een mooi plein kunt u hier achterlaten. Hoe ziet uw Caterplein eruit?
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Meer lezen over politiek
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES