Nieuwsoverzicht Stad Automobilist drinkt te veel, rijbewijs ingevorderd
Automobilist drinkt te veel, rijbewijs ingevorderd
Woensdag 11 juni 2014
Door Redactie

Apeldoorn – De politie heeft in de nacht van dinsdag op woensdag 11 juni het rijbewijs van een 26-jarige Apeldoorner ingevorderd. Hij reed op de Stationsstraat en bleek te veel te hebben gedronken.
Agenten controleerden de automobilist omstreeks 05.10 uur en het bleek dat hij had gedronken. Op het politiebureau blies de Apeldoorner 795 Ugl, reden om zijn rijbewijs in te vorderen. Met een procesverbaal en een rijverbod mocht hij later in de nacht naar huis.
Bron: Politie.nl | Laatste update: 11-06-2014 | 10:08
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES