Nieuwsoverzicht Stad Bierfestival: meer dan bier alleen
Bierfestival: meer dan bier alleen
Zondag 2 september 2012
Door Redactie
De ware zuipschuit was zondagmiddag 2 september te vinden op het Marktplein in Apeldoorn. Oeps, ik was er ook.
Tientallen verschillende brouwerijen, van grote landelijke tot kleine plaatselijke en internationale, presenteerden hun gerstenat. En het was aan het bezoekende publiek om dit alles eens uit te proberen. Alles?
Nee. Zelf proefde ik een Veluwse Schavuyt, een Oogstbier van het Openluchtmuseum uit Arnhem, een Brugse Zot en een Cuvée des Trolls. Heerlijk.
Maar ook voor de mensen die niet zo houden van bier was er genoeg te beleven.
Lex en Bruno bijvoorbeeld, brachten hun walsjes en wereldmuziekjes op akoestische wijze.
What’s Up, Doc? speelde bluesnummers en Papa Was A Rolling Stone.
Blaas of Glory vertolkt klassieke hardrockhits in een dixieland- en dweilorkestversie.
En The Bottles? Zelfs zonder bassist blijven de Beatles-, Everly Brothers- en Kinksnummers lekkere meezingdeunen. En hoorde ik daar een nieuw liedje? Short People van Randy Newman?
Het Marktplein was goed vol, de stemming opperbest en het bier prima. Volgend jaar weer!
–
Apeldoorn, september 2012
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES