Het was een ouderwetse opening met een belangrijke spreker, geduldige dames en mannen met het alom bekende maar ouderwetse alpino petje op. De spreker had het over de verstilde verstilling, het in lagen opgebouwde zodat het zichtbare weer onzichtbaar werd en de dramatiek van het pasteuze. Hij klonk overtuigend maar het duurde te lang. De twee dames naast me hunkerden naar de hartige hapjes, de wijn en naar een gesprek met de kunstenaar. Het liefst in deze volgorde. Een van de dames vond dat haar middag niet meer stuk kon, dat zei ze tegen haar vriendin, nadat ze een hap van ’n bitterbal had genomen. Haar vriendin zweeg, ze had dit vaker gehoord en wist ook wat er volgde. Veel drank en nog meer bitterballen om tenslotte baldadig de kunstenaar uit te nodigen voor een nazit in het appartement van een hen. De kunstenaar wilde wel want anderhalf uur later schommelde hij hangend aan de dames richting het appartement en fantaseerde over het onzichtbare wat straks mogelijk zichtbaar zou worden.
Wij gebruiken cookies om onze website en onze service te optimaliseren.
Functionele cookies
Altijd actief
The technical storage or access is strictly necessary for the legitimate purpose of enabling the use of a specific service explicitly requested by the subscriber or user, or for the sole purpose of carrying out the transmission of a communication over an electronic communications network.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt.The technical storage or access that is used exclusively for anonymous statistical purposes. Without a subpoena, voluntary compliance on the part of your Internet Service Provider, or additional records from a third party, information stored or retrieved for this purpose alone cannot usually be used to identify you.
Marketing
The technical storage or access is required to create user profiles to send advertising, or to track the user on a website or across several websites for similar marketing purposes.
REACTIES