Nieuwsoverzicht Stad Vereniging AGOVV wint strijd om Tribunes
Vereniging AGOVV wint strijd om Tribunes
Dinsdag 13 mei 2014
Door Redactie

De vereniging AGOVV staat met haar aanspraken op de eigendom van de tribunes volledig in haar recht. Dat is de uitkomst van het ‘Bindend Advies’ dat op maandag 12 mei aan de partijen is uitgebracht.
In februari 2013 stelde de vereniging AGOVV de curator in het faillissement van de BV AGOVV-Apeldoorn al op de hoogte van haar visie op de eigendom van de tribunes. Ook toen was de vereniging al van mening dat de tribunes eigendom waren en zijn van de vv AGOVV omdat zij duurzaam met de grond verenigd zijn en naar aard en inrichting bestemd zijn om duurzaam ter plaatse te blijven.
De vereniging heeft toen – met succes – de verkoop-/ veilingprocedure weten stop te zetten en is met de curator overeengekomen dat een derde onafhankelijke partij uitsluitsel zou geven over de eigendomskwestie in een bindend advies aan partijen.
Dat laatste is nu gebeurd en de uitkomst is voor de vereniging datgene wat werd gehoopt en verwacht. Het is een nieuwe positieve impuls in de wederopbouw van de vereniging.
Bron: AGOVV.nl
Onze nieuwsbrief
Meer lezen over stad
Redactie
De redactie bestaat uit een eindredacteur, hoofdredacteur, fotografen en een aantal verslaggevers. Zij gaan geregeld op pad om verhalen te maken over onderwerpen die spelen in Apeldoorn. Dit kan bijvoorbeeld een nieuw restaurant zijn, werkzaamheden aan een straat of dingen waar Apeldoorners graag hun verhaal over kwijt willen.
Berichten van Redactie
REACTIES